
Газ плитасы Abat ПГК-49П
- Бар
- Коды:47617
1 172 354 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ПГК-49П газ плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында плитадағы ыдыстарда әртүрлі тағамдарды дайындауға арналған. Модель газды басқарумен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Корпус жоғары сапалы тот баспайтын болаттан, торлар шойыннан жасалған.
Жеткізу көлеміне сұйытылған газға арналған алынбалы саптамалар кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Жанарғылардың қуаты:
- 3х5,5 кВТ
- 1х7,5 кВТ
- Газ шығыны:
- Табиғи: 2,54 м3/сағ
- Сұйытылған: 1,864 кг/сағ
- Газдың қысымы:
- Табиғи: 1275 Па
- Сұйытылған: 2942 Па
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000802166 / ПГК-49П-II-А |
| Салмағы (қаптамасыз) | 93 келі |
| Биіктігі | 970 мм |
| Тереңдігі | 900 мм |
| Оттықтар саны | 4 |
| Қуат | 24 кВТ |
| Жабдықтау | тұғыр (стенд) |
| Жұмыс беті | секциялық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 1 172 354 ₸


