
Газ плитасы Abat ПГК-69П
- Бар
- Коды:47633
1 655 293 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ПГК-69П газ плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында пеш үстіндегі ыдыстарда әртүрлі тағамдарды дайындауға арналған. Модель газды басқарумен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Корпус жоғары сапалы тот баспайтын болаттан, торлар шойыннан жасалған.
Жеткізу көлеміне сұйытылған газға арналған алынбалы саптамалар кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Жанарғылардың қуаты:
- 4х5,5 кВТ
- 2х7,5 кВТ
- Газ шығыны:
- Табиғи: 3704 м3/сағ
- Сұйытылған: 2,718 кг/сағ
- Газдың қысымы:
- Табиғи: 1275 Па
- Сұйытылған: 2942 Па
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000802167 / ПГК-69П-II-А |
| Салмағы (қаптамасыз) | 132 келі |
| Биіктігі | 970 мм |
| Тереңдігі | 900 мм |
| Оттықтар саны | 6 |
| Қуат | 37 кВТ |
| Жабдықтау | тұғыр (стенд) |
| Жұмыс беті | секциялық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1200 мм |
- Бағасы: 1 655 293 ₸


