
Газ плитасы Abat ПГК-47Н
- Бар
- Коды:24929
1 023 821 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ПГК-47Н газ плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында плитадағы ыдыстарда әртүрлі тағамдарды дайындауға арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Корпус жоғары сапалы тот баспайтын болаттан, торлар шойыннан жасалған.
Жеткізу көлеміне сұйытылған газға арналған алынбалы саптамалар кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Жанарғылардың қуаты:
- 3х3 кВТ
- 1х5,5 кВТ
- Газ шығыны:
- Табиғи: 1,533 м3/сағ
- Сұйытылған: 1,135 кг/сағ
- Газдың қысымы:
- Табиғи: 1275 Па
- Сұйытылған: 2942 Па
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000801317 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 74 келі |
| Биіктігі | 470 мм |
| Тереңдігі | 750 мм |
| Оттықтар саны | 4 |
| Қуат | 14.5 кВТ |
| Жұмыс беті | секциялық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 1 023 821 ₸



