
Газ плитасы Abat ПГК-69ЖШ
- Бар
- Коды:47632
2 290 667 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ПГК-69ЖШ газ плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында плитадағы ыдыстарда әртүрлі тағамдарды дайындауға арналған. Модель газды басқарумен, пьезо тұтандырумен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Корпус жоғары сапалы тот баспайтын болаттан, торлар шойыннан жасалған.
Жеткізу көлеміне сұйытылған газға арналған алынбалы саптамалар, пісіру парағы және GN 2/1 өлшемді тор кіреді .
Қосымша сипаттамалар:
- Қуат :
- Оттықтар:
- 4х5,5 кВТ
- 2х7,5 кВТ
- Үрмелі шкаф: 1,6-дан 8 кВТ-қа дейін
- Оттықтар:
- Газ шығыны:
- Табиғи: 4,351 м3/сағ
- Сұйытылған: 3,34 кг/сағ
- Газдың қысымы:
- Табиғи: 1275 Па
- Сұйытылған: 2942 Па
- Духовканың ішкі өлшемі: 575х720х400 мм
- Гастроэмкосттардың сыйымдылығы: 4х GN 2/1 (650х530 мм)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000801699 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 190 келі |
| Биіктігі | 970 мм |
| Тереңдігі | 900 мм |
| Оттықтар саны | 6 |
| Қуат | 45 кВТ |
| Жабдықтау | мүкәммалға арналған шкаф, газды пеш шкафы |
| Жұмыс беті | секциялық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1200 мм |
- Бағасы: 2 290 667 ₸


