
Газ плитасы Abat ПГК-27Н
- Бар
- Коды:47631
603 860 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ПГК-27Н газ плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында плитадағы ыдыстарда әртүрлі тағамдарды дайындауға арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Корпус жоғары сапалы тот баспайтын болаттан, торлар шойыннан жасалған.
Жеткізу көлеміне сұйытылған газға арналған алынбалы саптамалар кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Жанарғылардың қуаты:
- 1х3 кВТ
- 1х5,5 кВТ
- Газ шығыны:
- Табиғи: 0,634 м3/сағ
- Сұйытылған: 0,474 кг/сағ
- Газдың қысымы:
- Табиғи: 1275 Па
- Сұйытылған: 2942 Па
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000801318 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 40 келі |
| Биіктігі | 370 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Оттықтар саны | 2 |
| Қуат | 8.5 кВТ |
| Жұмыс беті | секциялық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 603 860 ₸


