
Газ плитасы Abat ПГК-15П
- Бар
- Коды:127115
406 699 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ПГК-15П газ плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында плитадағы ыдыстарда әртүрлі тағамдарды дайындауға арналған. Модель газды басқарумен, пьезо тұтандырумен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Корпус жоғары сапалы AISI 202 тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне сұйытылған газға арналған алынбалы саптамалар кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Газдың қысымы:
- Табиғи: 1961 Па
- Сұйытылған: 2942 Па
- Ыдыстардың диаметрі: 300-ден 500 мм-ге дейін
- Максималды жүктеме: 100 келі
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000001909 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 30 келі |
| Биіктігі | 505 мм |
| Тереңдігі | 528 мм |
| Оттықтар саны | 1 |
| Қуат | 9.5 кВТ |
| Жабдықтау | тұғыр (стенд) |
| Жұмыс беті | секциялық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 506 мм |
- Бағасы: 406 699 ₸






