
Газ плитасы Abat ПГК-15П-ВОК
- Бар
- Коды:165366
461 355 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ПГК-15П-ВОК газ плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында плитадағы ыдыстарда әртүрлі тағамдарды дайындауға арналған. Модель газды басқарумен, пьезо тұтандырумен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Корпус жоғары сапалы AISI 202 тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне сұйытылған газға арналған алынбалы саптамалар кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Газ шығыны:
- Табиғи: 1,69 м3/сағ
- Сұйытылған: 1,26 кг/сағ
- Ыдыстардың диаметрі: 300-ден 500 мм-ге дейін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000002741 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 45 келі |
| Биіктігі | 600 мм |
| Тереңдігі | 528 мм |
| Оттықтар саны | 1 |
| Қуат | 16 кВТ |
| Жабдықтау | тұғыр (стенд) |
| Жұмыс беті | секциялық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 461 355 ₸



