
Газ плитасы Abat ПГК-27Н-01
- Бар
- Коды:358226
668 577 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ПГК-27Н-01 газ плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында пеш үстіндегі ыдыстарда әртүрлі тағамдарды дайындауға арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған. Корпус жоғары сапалы тот баспайтын болаттан, торлар шойыннан жасалған.
Жеткізу көлеміне сұйытылған газға арналған алынбалы саптамалар кіреді.
Ерекшеліктері:
- Пьезорозжиг
- Газды бақылау жүйесі
- Жұмыс тәртібі: екі ауысымды (тәулігіне 16-18 сағаттан артық емес)
- Климаттық орындалуы: УХЛ-4.2
Қосымша сипаттамалар:
- Жанарғылардың қуаты:
- Қалыпты: 1х3 кВТ
- Жоғары: 1х5,5 кВТ
- Газ шығыны:
- Табиғи: 0,634 м3/сағ
- Сұйытылған: 0,474 кг/сағ
- Газдың қысымы:
- Табиғи:
- Номиналды: 1961 Па
- Максимум: 2452 Па
- Минимум: 1667 Па
- Сұйытылған:
- Номиналды: 2942 Па
- Максимум: 3432 Па
- Минимум: 2452 Па
- Табиғи:
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000801322 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 39 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 50 келі |
| Биіктігі | 470 мм |
| Тереңдігі | 750 мм |
| Оттықтар саны | 2 |
| Сызық 700ЖҰМЫС беті | секциялық |
| Қуат | 8.5 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 668 577 ₸


