
Газ плитасы Abat ПГК-47Н-01
- Бар
- Коды:358229
1 175 672 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ПГК-47Н-01 газ плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында пеш үстіндегі ыдыстарда әртүрлі тағамдарды дайындауға арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған. Корпус жоғары сапалы тот баспайтын болаттан, торлар шойыннан жасалған.
Жеткізу көлеміне сұйытылған газға арналған алынбалы саптамалар кіреді.
Ерекшеліктері:
- Пьезорозжиг
- Газды бақылау жүйесі
- Жұмыс тәртібі: екі ауысымды (тәулігіне 16-18 сағаттан артық емес)
- Климаттық орындалуы: УХЛ-4.2
Қосымша сипаттамалар:
- Жанарғылардың қуаты:
- Қалыпты: 3х3 кВТ
- Жоғары: 1х5,5 кВТ
- Газ шығыны:
- Табиғи: 1,533 м3/сағ
- Сұйытылған: 1,135 кг/сағ
- Газдың қысымы:
- Табиғи:
- Номиналды: 1961 Па
- Максимум: 2452 Па
- Минимум: 1667 Па
- Сұйытылған:
- Номиналды: 2942 Па
- Максимум: 3432 Па
- Минимум: 2452 Па
- Табиғи:
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000801323 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 72 келі |
| Биіктігі | 470 мм |
| Тереңдігі | 750 мм |
| Оттықтар саны | 4 |
| Сызық 700ЖҰМЫС беті | секциялық |
| Қуат | 14.5 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 1 175 672 ₸


