
Газ плитасы Empero EMP.9KG020
- Бар
- Коды:124195
928 518 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Empero EMP.9KG020 газ плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ыдыс-аяқта кең ауқымды тағамдарды дайындау үшін қолданылады. Модель әрбір конфорка үшін пьезоэлектрлік тұтану жүйесімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан, торлар шойыннан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Сұйытылған газда да, табиғи газда да жұмыс істей алады
- Магнитті сақтандырғыш газ клапаны және термопаралар
- Гигиеналық және тазалау оңай
Қосымша сипаттамалар:
- Табиғи газды тұтыну: 2,42 м3/сағат
- Сұйытылған газдың шығыны: 1,8 кг/сағ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Empero |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Газ плитасы EMP.9KG020 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 65 келі |
| Биіктігі | 285 мм |
| Тереңдігі | 900 мм |
| Оттықтар саны | 4 |
| Қуат | 23 кВТ |
| Жұмыс беті | секциялық |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 928 518 ₸


