
Газ плитасы Empero EMP.9KG030
- Бар
- Коды:124196
1 338 161 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Empero EMP.9KG030 газ плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ыдыс-аяқта кең ауқымды тағамдарды дайындау үшін қолданылады. Модель әрбір конфорка үшін пьезоэлектрлік тұтану жүйесімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан, торлар шойыннан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Сұйытылған газда да, табиғи газда да жұмыс істей алады
- Магнитті сақтандырғыш клапандар
- Гигиеналық және тазалау оңай
Қосымша сипаттамалар:
- Табиғи газды тұтыну: 3,63 м3/сағат
- Сұйытылған газдың шығыны: 2,7 кг/сағ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Empero |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Газ плитасы EMP.9KG030 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 92 келі |
| Биіктігі | 285 мм |
| Тереңдігі | 900 мм |
| Оттықтар саны | 6 |
| Қуат | 34.5 кВТ |
| Жұмыс беті | секциялық |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 1200 мм |
- Бағасы: 1 338 161 ₸


