
Газ плитасы Empero EMP.9KG.021
- Бар
- Коды:124193
1 378 305 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Empero EMP.9KG.021 газ плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында пеш үстіндегі ыдыстарда тағамдардың кең ассортиментін дайындау үшін қолданылады. Модель ыңғайлы есігі бар пешпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан, торлар шойыннан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Сұйытылған газда да, табиғи газда да жұмыс істей алады
- Магнитті сақтандырғыш клапандары бар крандар
- Гигиеналық және тазалау оңай
Қосымша сипаттамалар:
- Духовка шкафының сыйымдылығы: 2х GN 2/1
- Табиғи газды тұтыну: 4,16 м3/сағат
- Сұйытылған газдың шығыны: 3,13 кг/сағ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Empero |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Пешпен бірге газ плитасы EMP.9KG.021-2016 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 155 келі |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 1000 мм |
| Оттықтар саны | 4 |
| Қуат | 40 кВТ |
| Жабдықтау | газды пеш шкафы |
| Жұмыс беті | секциялық |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1000 мм |
- Бағасы: 1 378 305 ₸


