
КАЙМАН ПГ-4-11 газ плитасы
- Бар
- Коды:84522
933 063 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН ПГ-4-11 газ плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында бірінші, екінші және үшінші тағамдарды пеш үстіндегі ыдыстарда дайындауға арналған. Модель "газ-бақылау" жүйесімен және автоматты тұтандырумен жабдықталған. Плита мен жиналмалы тұғыр тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Оттықтың қуаты: 3х6,5 + 1х9 кВТ
- Қаптамадағы габариттері: 890х890х600 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 80 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 105 келі |
| Биіктігі | 1050 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Оттықтар саны | 4 |
| Қуат | 28.5 кВТ |
| Жабдықтау | тұғыр (стенд) |
| Жұмыс беті | секциялық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 933 063 ₸


