
КАЙМАН ПГ-2-12/500 газ плитасы
- Бар
- Коды:84519
445 572 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN ПГ-2-12/500 газ плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында плитаға қойылатын ыдыстарда бірінші, екінші және үшінші тағамдарды дайындауға арналған. Модель "газ-бақылау" жүйесімен және автоматты тұтандырумен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Оттықтардың түрі: газ тәжі
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 33 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 43 келі |
| Биіктігі | 330 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Оттықтар саны | 2 |
| Қуат | 9 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 445 572 ₸


