
КАЙМАН ПГ-6-11 газ плитасы
- Бар
- Коды:104973
1 379 109 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН ПГ-6-11 газ плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында бірінші, екінші және үшінші тағамдарды пеш үстіндегі ыдыстарда дайындауға арналған. Модель "газ-бақылау" жүйесімен және автоматты тұтандырумен жабдықталған. Корпусы мен тұғыры сөремен тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Оттықтардың түрі: газ тәжі
- Heavy Duty класындағы кәсіби оттықтар
- Бейтарап сөресі бар жиналмалы тұғыр
Қосымша сипаттамалар:
- Оттықтың қуаты:
- 4х6,5 кВТ
- 2х9 кВТ
- Кернеуі: 380 В
- Қаптамадағы габариттері: 1330х950х600 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 112 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 122 келі |
| Биіктігі | 900 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Оттықтар саны | 6 |
| Қуат | 44 кВТ |
| Жабдықтау | тұғыр (стенд) |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1180 мм |
- Бағасы: 1 379 109 ₸


