
КАЙМАН ПГ газ плитасы-4-11- К
- Бар
- Коды:122084
909 286 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН ПГ газ плитасы-4-11- K қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында бірінші, екінші және үшінші тағамдарды ыдыстағы ыдыстарда дайындауға арналған. Модель "газды басқару" жүйесімен және қолмен тұтандырумен (оттық) жабдықталған. Плита тот баспайтын болаттан жасалған, жиналмалы тұғыр тот баспайтын болаттан жасалған, ұнтақпен қапталған, торлар қапталған болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Оттықтың қуаты: 4х8 кВТ
- Қаптамадағы габариттері: 890х890х600 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 80 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 105 келі |
| Биіктігі | 1050 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Оттықтар саны | 4 |
| Қуат | 32 кВТ |
| Жабдықтау | тұғыр (стенд) |
| Жұмыс беті | секциялық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 909 286 ₸


