
КАЙМАН ПГ-1-14/600 газды Вок плитасы
- Бар
- Коды:257890
510 471 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Газ плитасы Вок KAYMAN ПГ-1-14/600 арналған дайындау бірінші, екінші және үшінші курстар наплитной ыдыста кәсіпорындарында қоғамдық тамақтандыру және сауда. Модель жиналмалы конструкцияға ие, Heavy Duty класындағы тұтандырғыш тұтану жүйесі, шойын торы, "газды басқару" жүйесі және есіктері бар жабық тұғыры бар 1 жоғары қуатты оттықпен жабдықталған. Корпустың барлық элементтері тағамдық тот баспайтын болаттан, қыздырғыш шойыннан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Тордың диаметрі: 345 мм
- Газ шығыны:
- Пропан-бутан: 1,44 кг/сағ
- Метан, табиғи: 1,9 м3/сағ
- Газбен жабдықтауға қосылу: 1/2"
- Қоршаған ортаның жағдайы:
- Ауа температурасы: 10-нан 50 °C-қа дейін
- 20 °C температурадағы салыстырмалы ылғалдылық (конденсациясыз): 80%-ға дейін%
- Атмосфералық қысым: 84-тен 107 кПА / 630-дан 800 мм сынап бағанасына дейін.
- Қаптамадағы габариттері: 950х750х1200 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 34 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 59 келі |
| Биіктігі | 1050 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Оттықтар саны | 1 |
| Қуат | 18 кВТ |
| Жабдықтау | мүкәммалға арналған шкаф |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 510 471 ₸


