
КАЙМАН ПГ-2-11/500 газ плитасы
- Бар
- Коды:257886
525 143 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН ПГ-2-11/500 газ плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында бірінші, екінші және үшінші тағамдарды пеш үстіндегі ыдыстарда дайындауға арналған. Модель жиналмалы конструкцияға ие, "газды басқару" жүйесімен және бейтарап сөремен жабдықталған. Корпустың барлық элементтері тағамдық тот баспайтын болаттан, оттықтар шойыннан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Оттықтың қуаты: 2х6,5 кВТ
- Қоршаған ортаның жағдайы:
- Ауа температурасы: 10-нан 50 °C-қа дейін
- 20 °C температурадағы салыстырмалы ылғалдылық (конденсациясыз): 80%-ға дейін%
- Атмосфералық қысым: 84-тен 107 кПА / 630-дан 800 мм сынап бағанасына дейін.
- Қаптамадағы габариттері: 950х650х630 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 53 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 78 келі |
| Биіктігі | 1050 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Оттықтар саны | 2 |
| Қуат | 13 кВТ |
| Жабдықтау | тұғыр (стенд) |
| Жұмыс беті | секциялық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 525 143 ₸


