
КАЙМАН ПГ-4-12 газ плитасы
- Бар
- Коды:118337
866 263 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН ПГ-4-12 газ плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында бірінші, екінші және үшінші тағамдарды пеш үстіндегі ыдыстарда дайындауға арналған. Модель "газ-бақылау" жүйесімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Оттықтың қуаты: 3х6,5 + 1х9 кВТ
- Кернеуі: 220 В
- Қаптамадағы габариттері: 890х890х650 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 60 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 85 келі |
| Биіктігі | 330 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Оттықтар саны | 4 |
| Қуат | 27 кВТ |
| Жұмыс беті | секциялық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 866 263 ₸


