
КАЙМАН ПГ-4-11/900 газ плитасы
- Бар
- Коды:257912
1 033 261 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН ПГ-4-11/900 газ плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында бірінші, екінші және үшінші тағамдарды пеш үстіндегі ыдыстарда дайындауға арналған. Модель торы, тұтандырғышы, "газды басқару" жүйесі және бейтарап сөресі бар жиналмалы тұғыры бар Heavy Duty класындағы 4 оттықпен жабдықталған. Корпустың барлық элементтері тағамдық тот баспайтын болаттан, оттықтар шойыннан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Жанарғылардың қуаты: 2х6,5 кВТ + 2х9 кВТ
- Қаптамадағы габариттері: 890х1000х650 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 120 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 145 келі |
| Биіктігі | 1050 мм |
| Тереңдігі | 900 мм |
| Оттықтар саны | 4 |
| 900-жолжұмыс беті | секциялық |
| Қуат | 31 кВТ |
| Жабдықтау | тұғыр (стенд) |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 1 033 261 ₸


