
КАЙМАН ПГ-3-12/600 газ плитасы
- Бар
- Коды:257908
639 276 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН ПГ-3-12/600 газ плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында бірінші, екінші және үшінші тағамдарды пеш үстіндегі ыдыстарда дайындауға арналған. Модель Heavy Duty санатындағы 3 оттықпен, тұтандырғышпен және "газды басқару" жүйесімен жабдықталған. Корпустың барлық элементтері тағамдық тот баспайтын болаттан, оттықтар шойыннан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Жанарғылардың қуаты: 3х6,5 кВТ
- Қоршаған ортаның жағдайы:
- Ауа температурасы: 10-нан 50 °C-қа дейін
- 20 °C температурадағы салыстырмалы ылғалдылық (конденсациясыз): 80%-ға дейін%
- Атмосфералық қысым: 84-тен 107 кПА / 630-дан 800 мм сынап бағанасына дейін.
- Қаптамадағы габариттері: 1220х750х630 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 50 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 75 келі |
| Биіктігі | 300 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Оттықтар саны | 3 |
| Қуат | 19.5 кВТ |
| Жұмыс беті | секциялық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 1120 мм |
- Бағасы: 639 276 ₸


