
КАЙМАН ПГ-6-12 газ плитасы
- Бар
- Коды:257937
1 263 748 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН ПГ-6-12 газ плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында бірінші, екінші және үшінші тағамдарды пеш үстіндегі ыдыстарда дайындауға арналған. Модель Heavy Duty класындағы 6 оттықпен, "газды басқару" жүйесімен және май табағымен жабдықталған. Корпустың барлық элементтері тағамдық тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Жанарғылардың қуаты: 4х6,5 кВТ + 2х9 кВТ
- Газ шығыны:
- Табиғи: 4,8 м3/сағ
- Пропан-бутан: 2,8 кг/сағ
- Газ құбырына қосылу: 1/2"
- Қоршаған ортаның жағдайы:
- Ауа температурасы: 10-нан 50 °C-қа дейін
- 20 °C температурадағы салыстырмалы ылғалдылық (конденсациясыз): 80%-ға дейін%
- Атмосфералық қысым: 84-тен 107 кПА / 630-дан 800 мм сынап бағанасына дейін.
- Қаптамадағы габариттері: 1330х950х620 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 136 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 161 келі |
| Биіктігі | 320 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Оттықтар саны | 6 |
| Қуат | 44 кВТ |
| Жұмыс беті | секциялық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 1180 мм |
- Бағасы: 1 263 748 ₸


