
КАЙМАН ПГ-2-13/600 газ плитасы
- Бар
- Коды:257894
788 248 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН ПГ-2-13/600 газ плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында бірінші, екінші және үшінші тағамдарды пеш үстіндегі ыдыстарда дайындауға арналған. Модель Heavy Duty класындағы 2 оттықпен, "газды басқару" жүйесімен және пешпен жабдықталған. Корпустың барлық элементтері тағамдық тот баспайтын болаттан, оттықтар шойыннан, пештің есігі шыныдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Аралас духовка шкафы - жоғарыдан ТЭН, төменнен оттық
- Пештің ішкі жарықтандыруы
- Үрмелі шкафтың таймері
Қосымша сипаттамалар:
- Қоршаған ортаның жағдайы:
- Ауа температурасы: 10-нан 50 °C-қа дейін
- 20 °C температурадағы салыстырмалы ылғалдылық (конденсациясыз): 80%-ға дейін%
- Атмосфералық қысым: 84-тен 107 кПА / 630-дан 800 мм сынап бағанасына дейін.
- Қаптамадағы габариттері: 950х750х1200 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 127 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 152 келі |
| Биіктігі | 1050 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Оттықтар саны | 2 |
| Қуат | 17.5 кВТ |
| Жабдықтау | газды үрмелі шкаф, электрлі үрмелі шкаф |
| Жұмыс беті | секциялық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 788 248 ₸


