
КАЙМАН ПГ-4-13 газ плитасы
- Бар
- Коды:98123
1 199 550 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН ПГ-4-13 газ плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында бірінші, екінші және үшінші тағамдарды пеш үстіндегі ыдыстарда дайындауға арналған. Модель "газ-бақылау" жүйесімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Оттықтардың түрі: газ тәжі
- Heavy Duty класындағы кәсіби оттықтар
- Таймер 20 минутқа
- Жарықтандыру
Қосымша сипаттамалар:
- Гастроэмкосттардың сыйымдылығы: 4х GN 2/1 (650х530 мм)
- Қуат:
- Оттық: 4,5 кВТ
- ТЭН: 1,5 кВТ
- Кернеуі: 380 В
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 160 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 185 келі |
| Биіктігі | 1050 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Оттықтар саны | 4 |
| Қуат | 33 кВТ |
| Жабдықтау | газды пеш шкафы |
| Жұмыс беті | секциялық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 1 199 550 ₸


