
КАЙМАН ПГ газ плитасы-6-11- М
- Бар
- Коды:257926
1 526 955 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН ПГ газ плитасы-6-11- М қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында плитаға қойылатын ыдыстарда бірінші, екінші және үшінші тағамдарды дайындауға арналған. Модельде пилоттық тұтану жүйесі, пилоттық тұтану, газды басқару жүйесі және 2 бейтарап сөрелері бар Heavy Duty класындағы 6 оттық бар. Корпустың барлық элементтері тағамдық тот баспайтын болаттан, оттықтар шойыннан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Аспазшыларға арналған тәсіл екі жақтан
- Плитадағы үлкен ыдыстарға арналған үлкейтілген торлар
- Баллонды / табиғи газбен жұмыс істеу мүмкіндігі
Қосымша сипаттамалар:
- Жанарғылардың қуаты: 6х9 кВТ
- Электр қуаты: 0,01 кВТ
- Кернеуі: 220 В
- Жұмыс бетінің диаметрі: 450 мм
- Газ шығыны:
- Табиғи: 5 м3/сағ
- Пропан-бутан: 2,92 кг/сағ
- Газ құбырына қосылу: 1/2"
- Қоршаған ортаның жағдайы:
- Ауа температурасы: 10-нан 50 °C-қа дейін
- 20 °C температурадағы салыстырмалы ылғалдылық (конденсациясыз): 80%-ға дейін%
- Атмосфералық қысым: 84-тен 107 кПА / 630-дан 800 мм сынап бағанасына дейін.
- Қаптамадағы габариттері: 1600х1190х1155 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 100 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 125 келі |
| Биіктігі | 905 мм |
| Тереңдігі | 1090 мм |
| Оттықтар саны | 6 |
| Қуат | 54 кВТ |
| Жабдықтау | тұғыр (стенд) |
| Жұмыс беті | секциялық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1500 мм |
- Бағасы: 1 526 955 ₸


