
КАЙМАН ПГ-6-13 газ плитасы
- Бар
- Коды:257987
1 654 876 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН ПГ-6-13 газ плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында бірінші, екінші және үшінші тағамдарды пеш үстіндегі ыдыстарда дайындауға арналған. Модель Heavy Duty класындағы 6 оттықпен, тұтандырғышпен, газды басқару жүйесімен, пешпен және 1 бейтарап сөремен жабдықталған. Корпустың барлық элементтері тағамдық тот баспайтын болаттан жасалған, пештің есігі шыңдалған шыныдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Аралас духовка шкафы - жоғарыдан ТЭН, төменнен оттық
- Пештің оттығын автоматты түрде жағу
- Пештің ішкі жарықтандыруы
- Пештің таймері 120 минутқа дейін.
- Гастрономиялық тұмшапеш GN 2/1
Қосымша сипаттамалар:
- Пештің қуаты:
- Оттық: 4,5 кВТ
- ТЭН: 1,5 кВТ
- Кернеуі: 220 В
- Духовкалық шкафтағы деңгейлер саны: 4
- Науалардың өлшемі: тереңдігі 650х530 мм 15-тен 50 мм-ге дейін / GN 2/1
- Духовка камерасының габариттері: 540х657х438 мм
- Газ шығыны:
- Табиғи: 4,97 м3/сағ
- Пропан-бутан: 3,95 кг/сағ
- Газ құбырына қосылу: 1/2"
- Қоршаған ортаның жағдайы:
- Ауа температурасы: 10-нан 50 °C-қа дейін
- 20 °C температурадағы салыстырмалы ылғалдылық (конденсациясыз): 80%-ға дейін%
- Атмосфералық қысым: 84-тен 107 кПА / 630-дан 800 мм сынап бағанасына дейін.
- Қаптамадағы габариттері: 1330х950х1200 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 150 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 177 келі |
| Биіктігі | 900 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Оттықтар саны | 6 |
| Қуат | 48.5 кВТ |
| Жабдықтау | газды үрмелі шкаф, электрлі үрмелі шкаф |
| Жұмыс беті | секциялық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1180 мм |
- Бағасы: 1 654 876 ₸


