
КАЙМАН ПГ-4-13/900 газ плитасы
- Бар
- Коды:257913
1 283 206 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН ПГ-4-13/900 газ плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында бірінші, екінші және үшінші тағамдарды пеш үстіндегі ыдыстарда дайындауға арналған. Модель торы, тұтандырғышы, "газды басқару" жүйесі және пеші бар Heavy Duty класындағы 4 оттықпен жабдықталған. Корпустың барлық элементтері тағамдық тот баспайтын болаттан, пештің есігі шыныдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- пештің 2 газ термостаты
- Бір уақытта 1 пеш оттығын пайдалануға болады
- Пештің ішкі жарықтандыруы
- Пештің таймері 120 минутқа дейін.
- Гастрономиялық тұмшапеш GN 2/1
Қосымша сипаттамалар:
- Жанарғылардың қуаты:
- Плита: 2х 6,5 кВТ + 2х 9 кВТ
- Үрмелі шкаф: 2х9 кВТ
- Духовкалық шкафтағы деңгейлер саны: 4
- Қоршаған ортаның жағдайы:
- Ауа температурасы: 10-нан 50 °C-қа дейін
- 20 °C температурадағы салыстырмалы ылғалдылық (конденсациясыз): 80%-ға дейін%
- Атмосфералық қысым: 84-тен 107 кПА / 630-дан 800 мм сынап бағанасына дейін.
- Қаптамадағы габариттері: 890х1050х1250 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 200 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 225 келі |
| Биіктігі | 1050 мм |
| Тереңдігі | 900 мм |
| Оттықтар саны | 4 |
| 900-жолжұмыс беті | секциялық |
| Қуат | 40 кВТ |
| Жабдықтау | газды пеш шкафы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 1 283 206 ₸


