
Газ плитасы Grill Master Ф6П2Г/1000 (50060)
- Бар
- Коды:89879
1 542 373 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Газ плитасы Grill Master Ф6П2Г/1000 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында плиталық ыдыстарда әртүрлі тағамдарды дайындауға арналған. Модель екі жағынан аспазшыларға арналған тәсілге ие, үлкен ыдыс-аяққа арналған үлкейтілген торлармен жабдықталған.
Корпус тот баспайтын болаттан, тұғыр ұнтақпен қапталған болаттан жасалған. Табиғи газбен де, сұйытылған газбен де пайдалануға болады.
Жеткізу көлеміне тұтандырғыш тұтану жүйесі бар HEAVE DUTY класындағы 6 оттық кіреді.
Ерекшеліктері:
- Өздігінен тұтану
- Газды бақылау
Қосымша сипаттамалар:
- Кернеуі: 220 В
- Бір конфорканың қуаты: 9 кВТ
- Плитаға қойылатын ыдыстың диаметрі: max 450 мм
- Барлық жанарғылардың максималды қуаты кезіндегі газ шығыны:
- Табиғи: 5 м3/сағат
- Сұйытылған: 2,92 кг/сағ
- Газ құбырына қосылу: 1/2"
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 50060 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 100 келі |
| Биіктігі | 880 мм |
| Тереңдігі | 1100 мм |
| Оттықтар саны | 6 |
| Қуат | 54 кВТ |
| Жабдықтау | тұғыр (стенд) |
| Жұмыс беті | секциялық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1500 мм |
- Бағасы: 1 542 373 ₸


