
Тұғырдағы Grill Master Ф6ПГ/800 газ плитасы
- Бар
- Коды:88456
1 382 295 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master Ф6ПГ/800 газ плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тағамдардың кең спектрін дайындауға арналған. Бейтарап сөресі бар ашық дизайн бұл кеңістікті ыдыс-аяқтарды және пісіруге қажетті керек-жарақтар мен құрылғыларды сақтау үшін пайдалануға мүмкіндік береді. Модель жаңа дизайндағы және ыңғайлы тұтқасы бар үлкенірек диаметрлі газ беру тұтқаларымен жабдықталған. Корпус пен жиналмалы тұғыр тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Heavy Duty класындағы 6 кәсіби оттықтар
- Газ-плитаның барлық жанарғыларын бақылау
Қосымша сипаттамалар:
- Оттықтардың қуаты: 4х6,5 + 2х9 кВТ
- Қаптамадағы габариттері: 1330х950х600 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 50005 / 130079 |
| Салмағы (қаптамасымен) | 122 келі |
| Биіктігі | 900 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Оттықтар саны | 6 |
| Қуат | 44 кВТ |
| Жабдықтау | тұғыр (стенд) |
| Жұмыс беті | секциялық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1180 мм |
- Бағасы: 1 382 295 ₸


