
Газ плитасы Grill Master Ф2ЖТЛПГ үстел үсті
- Бар
- Коды:42218
450 073 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master Ф2ЖТЛПГ газ плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында плитаға қойылатын ыдыстарда тағамдардың кең спектрін дайындауға арналған. Модель 2 кәсіби шойын оттықтарымен және газды басқару жүйесімен жабдықталған. Бұйым толығымен тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Оттықтар бетінің макс. температурасы: 400 °С
- Газдың макс. шығыны:
- Табиғи: 1,378 м3/сағат
- Сұйытылған: 1,04 кг/сағ
- Жанарғылардың қуаты: 2х6,5 кВТ
- Қаптамадағы габариттері: 650х950х630 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Ф2ЖТЛПГ ГАЗ 50013 / 169867 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 43 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 68 келі |
| Биіктігі | 330 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Оттықтар саны | 2 |
| Қуат | 13 кВТ |
| Жұмыс беті | секциялық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 450 073 ₸


