
Газ плитасы Grill Master Ф2ЖТЛПГ күшейтілген, үстел үсті
- Бар
- Коды:336599
621 148 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master Ф2ЖТЛПГ газ плитасы кафелерде, мейрамханаларда және басқа да қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында плитаға қойылатын ыдыстарда тағамдардың кең ассортиментін дайындауға арналған. Модель 2 үлкейтілген Heavy Duty оттығы бар жұмыс бетімен жабдықталған, автоматты тұтану, газды басқару, магистральдық газға қосу. Бұйым мен оттық торлары тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне пропанға арналған саптама кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Оттықтардың қуаты: 9 кВТ-тан
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 50019 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 48 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 73 келі |
| Биіктігі | 400 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Оттықтар саны | 2 |
| Қуат | 18 кВТ |
| Жұмыс беті | секциялық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 1000 мм |
- Бағасы: 621 148 ₸


