
Газ плитасы Grill Master Ф3ПГ/600 (үстел үсті)
- Бар
- Коды:336583
716 634 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master Ф3ПГ/600 газ плитасы кафелерде, мейрамханаларда және басқа да қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында плитаға қойылатын ыдыстарда тағамдардың кең ассортиментін дайындауға арналған. Модель 3 кәсіби Heavy Duty оттығы бар жұмыс бетімен, газды басқарумен және магистральдық газға қосылумен жабдықталған. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне пропанға арналған саптама кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- 1 конфорканың қуаты: 6,5 кВТ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 50055 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 50 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 75 келі |
| Биіктігі | 300 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Оттықтар саны | 3 |
| Қуат | 19.5 кВТ |
| Жұмыс беті | секциялық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 1120 мм |
- Бағасы: 716 634 ₸


