
Газ плитасы Grill Master Ф4ПГ/800
- Бар
- Коды:119241
868 265 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master Ф4ПГ/800 газ плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тағамдардың кең спектрін дайындауға арналған. Модель жаңа дизайндағы және диаметрі үлкенірек газ беру тұтқаларымен жабдықталған, ыңғайлы тұтқасы және май мен майды ұстауға арналған науасы бар. Корпус пен жиналмалы тұғыр тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- 4 Heavy Duty класындағы кәсіби оттықтар
- Газ-плитаның барлық жанарғыларын бақылау
Қосымша сипаттамалар:
- Оттықтардың қуаты: 3х6,5 + 1х9 кВТ
- Газ шығыны:
- Табиғи: 3 м3/сағ)
- Пропан-бутан: 1,8 кг/сағ
- Қаптамадағы габариттері: 890х890х650 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 178717 / 50003 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 60 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 85 келі |
| Биіктігі | 330 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Оттықтар саны | 4 |
| Қуат | 28.5 кВТ |
| Жұмыс беті | секциялық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 868 265 ₸


