
Тұғырдағы Grill Master Ф4ЖТЛСПГ газ плитасы
- Бар
- Коды:51368
766 605 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Плита Grill Master Ф4ЖТЛСГ жабдықталған шойын беті жанарғылармен, газ-бақылаумен және электрожигом.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 50031 Ф4ЖТЛСГ(п) 13009п / 109801 тұғырында |
| Салмағы (қаптамасыз) | 121 келі |
| Биіктігі | 900 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Оттықтар саны | 2 |
| Қуат | 14.4 кВТ |
| Жабдықтау | тұғыр (стенд) |
| Жұмыс беті | тұтас |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 766 605 ₸


