
Газ плитасы WOK Grill Master Ф1ДГ/800
- Бар
- Коды:182865
688 963 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master Ф1ДГ/800 газ плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында WOK-табаларда тағамдардың кең спектрін дайындауға арналған. Модель үлкен диаметрлі табаларға арналған үлкен қуатты қыздырғышпен және есігі бар жабық стендпен жабдықталған. Корпус пен жиналмалы стенд тот баспайтын болаттан, оттықтар шойыннан жасалған.
Плита магистральды және сұйытылған газбен жұмыс істейді. Модель метанға арналған, пропанға арналған саптама жеткізу көлеміне кіреді.
Ерекшеліктері:
- 4 Heavy Duty класындағы кәсіби оттықтар
- Тұтандырғыштың тұтандырғыш жүйесі
- Пьезо тұтандырғыш
- Газ-плитаның барлық жанарғыларын бақылау
Қосымша сипаттамалар:
- Газ шығыны:
- Стандартты: 2 м3/сағат
- Пропан / бутан: 1,2 м3/сағат
- Газ құбырына қосылу: 1/2"
- Қаптамадағы габариттері: 500x850x1200 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 50044 / 193641 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 40 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 61 келі |
| Биіктігі | 1050 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Оттықтар саны | 1 |
| Қуат | 18 кВТ |
| Жабдықтау | мүкәммалға арналған шкаф |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 420 мм |
- Бағасы: 688 963 ₸



