
Газ плитасы Grill Master Ф3ПГ/600 (ашық стенд)
- Бар
- Коды:336582
838 278 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master Ф3ПГ/600 газ плитасы кафелерде, мейрамханаларда және басқа да қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында плитаға қойылатын ыдыстарда тағамдардың кең ассортиментін дайындауға арналған. Модель 3 кәсіби Heavy Duty оттығы бар жұмыс бетімен, газды басқарумен, магистральдық газ қосылымымен, ашық стендпен және төменгі жағында сөремен жабдықталған. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне пропанға арналған саптама кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- 1 конфорканың қуаты: 6,5 кВТ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 50043о |
| Салмағы (қаптамасыз) | 61 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 86 келі |
| Биіктігі | 1050 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Оттықтар саны | 3 |
| Қуат | 19.5 кВТ |
| Жабдықтау | тұғыр (стенд) |
| Жұмыс беті | секциялық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1120 мм |
- Бағасы: 838 278 ₸


