
Grill Master Ф2ЖТЛПГ(п) күшейтілген газ плитасы, тұғырықта
- Бар
- Коды:336597
726 220 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master Ф2ЖТЛПГ(п) газ плитасы кафелерде, мейрамханаларда және басқа да қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында плитаға қойылатын ыдыстарда тағамдардың кең ассортиментін дайындауға арналған. Модель Heavy Duty қуаттылығы жоғары 2 кәсіби оттығы бар жұмыс бетімен, автоматты тұтандырумен, газды басқарумен, сұйытылған газға қосумен, жиналмалы тұғырмен және төменгі жағында ашық сөремен жабдықталған. Бұйым мен оттық торлары тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Оттықтардың қуаты: 9 кВТ-тан
- Сұйытылған газдың максималды газ шығыны: 0,76 кг/сағ
- Оттықтардың түсі: күңгірт қара
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 58 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 97 келі |
| Биіктігі | 1050 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Оттықтар саны | 2 |
| Қуат | 18 кВТ |
| Жабдықтау | тұғыр (стенд) |
| Жұмыс беті | секциялық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1000 мм |
- Бағасы: 726 220 ₸


