
Газ плитасы Grill Master Ф2ПГ/600 жабық стенд
- Бар
- Коды:336602
755 945 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master Ф2ПГ/600 газ плитасы кафелерде, мейрамханаларда және басқа да қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында плитаға қойылатын ыдыстарда тағамдардың кең ассортиментін дайындауға арналған. Модель 2 кәсіби Heavy Duty оттығы, газды басқару, магистральдық газ қосылымы және 2 соқыр топсалы есіктері бар жұмыс бетімен жабдықталған. Плита метанға бапталған. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне пропанға арналған саптама кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Оттықтардың қуаты: 6,5 кВТ-тан
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 50037 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 50 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 75 келі |
| Биіктігі | 1050 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Оттықтар саны | 2 |
| Қуат | 13 кВТ |
| Жабдықтау | тұғыр (стенд) |
| Жұмыс беті | секциялық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 755 945 ₸


