
Газ плитасы Grill Master Ф4ПГ/900
- Бар
- Коды:182653
1 043 695 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master Ф4ПГ/800 газ плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тағамдардың кең спектрін дайындауға арналған. Модель жаңа дизайндағы және диаметрі үлкенірек газ беру тұтқаларымен, ыңғайлы ұстағышымен және бейтарап торлы сөресі бар стендпен жабдықталған. Корпус, жиналмалы тұғыр және тор жүйесі тот баспайтын болаттан жасалған.
Плита метанға бапталған. Жеткізу көлеміне пропанға арналған саптама кіреді.
Ерекшеліктері:
- 4 Heavy Duty класындағы кәсіби оттықтар
- Тұтандырғыштың тұтандырғыш жүйесі
- Негізгі оттықтарды пилоттық жағу
- Газ-плитаның барлық жанарғыларын бақылау
Қосымша сипаттамалар:
- Оттықтардың қуаты: 2х 6,5 + 2х 9 кВТ
- Қаптамадағы габариттері: 650x890x1000 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 50029 / 169865 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 120 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 145 келі |
| Биіктігі | 1050 мм |
| Тереңдігі | 900 мм |
| 900-жол Конфоркалар саны | 4 |
| Қуат | 31 кВТ |
| Жабдықтау | тұғыр (стенд) |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 1 043 695 ₸


