
Газ плитасы Grill Master Ф6ЖТЛСПГ(П) (2+2) тұғырықта
- Бар
- Коды:336584
1 343 503 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master Ф6ЖТЛСПГ(П) (2+2) газ плитасы кафелерде, мейрамханаларда және басқа да қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында плитаға қойылатын ыдыстарда тағамдардың кең ассортиментін дайындауға арналған. Модель жабдықталған тұтас беті 2 жабық конфорками, 2 жанарғылармен ашық типті сынып Have Duty, электрожигом, газ-бақылау, қосу магистральдық газ, ашық жиналмалы стендпен және сөремен төменгі бөлігінде. Бұйым тот баспайтын болаттан, ал пісіру беті шойыннан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қуат:
- Жабық конфоркалар: 11,5 кВТ-тан
- Ашық оттықтар: 6,5 және 9 кВТ
- Газдың максималды шығыны:
- Табиғи: 3,6 м3/сағ
- Сұйытылған: 2 кг/сағ
- 1 жылыту аймағының өлшемі: 376х650 мм
- Беттің жалпы өлшемдері: 752х650 мм
- Жұмыс бетінің температурасы: +510 °С
- Газбен қосылу: G 1/2"
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 50020п |
| Салмағы (қаптамасыз) | 96 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 121 келі |
| Биіктігі | 1050 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Оттықтар саны | 4 |
| Қуат | 38.5 кВТ |
| Жабдықтау | тұғыр (стенд) |
| Жұмыс беті | тұтас, секциялық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1180 мм |
- Бағасы: 1 343 503 ₸


