
Тұғырдағы Grill Master Ф6ЖТЛСПГ газ плитасы
- Бар
- Коды:19329
1 040 327 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Газ плитасы Grill Master Ф6ЖТЛСПГ арналған дайындау бірінші, екінші және үшінші курстар наплитной ыдыста, сондай-ақ қуыру үшін жартылай фабрикаттар ет, балық, көкөністерден қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында дербес немесе технологиялық желілердің құрамында.
Ерекшеліктері
- Тот баспайтын болаттан жасалған
- Жұмыс бетінің материалы шойын
- Бейтарап сөре
- Жұмыс кернеуі: 220/50-60 Гц
- Электр қуаты: 0,01 кВТ
- Қосылу: ½"
- Газ шығыны: табиғи - 3,6 м3/сағ, сұйытылған - 2 кг/сағ
- Жұмыс бетінің өлшемі: 376х650 мм
- Жиналмалы тірек
- Өздігінен тұтану
- Газды бақылау
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 50011 Ф6ЖТЛСГ (п) (тұғырықта) 13011п |
| Салмағы (қаптамасыз) | 105 келі |
| Биіктігі | 900 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Оттықтар саны | 3 |
| Қуат | 21.6 кВТ |
| Жабдықтау | тұғыр (стенд) |
| Жұмыс беті | тұтас |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Духовканың температуралық режимі | 510 °С |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1180 мм |
- Бағасы: 1 040 327 ₸



