
Газ плитасы Grill Master Ф4ПДГ/800(э)
- Бар
- Коды:307208
1 430 542 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master Ф4ПДГ/800(э) газ плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тағамдардың кең спектрін дайындауға арналған. Модель жаңа дизайндағы және диаметрі үлкенірек, ыңғайлы тұтқасы бар электр пеші мен газ беру тұтқаларымен жабдықталған. Корпус пен духовка шкафы тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- 4 Heavy Duty класындағы кәсіби оттықтар
- Газ-плита мен духовканың барлық жанарғыларын бақылау
- Термостат көмегімен басқару
- Пеш шкафының таймері 120 минутқа
- Пеш шкафының жарығы
- Шыныланған әйнегі бар духовка шкафының есігі
Қосымша сипаттамалар:
- Пештің оттығының газ қуаты: 4,5 кВТ
- Пештің қыздыру элементінің қуаты: 1,5 кВТ
- Духовка шкафының сыйымдылығы: 4х GN 2/1
- Қаптамадағы габариттері: 950х950х1200 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 50001э |
| Салмағы (қаптамасыз) | 159 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 184 келі |
| Биіктігі | 1050 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Оттықтар саны | 4 |
| Қуат | 18 кВТ |
| Жабдықтау | электрлік духовка шкафы |
| Жұмыс беті | секциялық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Духовканың температуралық режимі | 50-ден 300 °С-қа дейін |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 1 430 542 ₸


