
Газ плитасы Grill Master Ф6ПГ/800 (үстел үсті)
- Бар
- Коды:336580
1 439 734 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master Ф6ПГ/800 газ плитасы кафелерде, мейрамханаларда және басқа да қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында плитаға қойылатын ыдыстарда тағамдардың кең ассортиментін дайындауға арналған. Модель 6 кәсіби Heavy Duty оттығы бар жұмыс бетімен, газды басқарумен және магистральдық газға қосылумен жабдықталған. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне пропанға арналған саптама кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Оттықтардың қуаты: 4-тен 6,5 кВТ-қа және 2-ден 9 кВТ-қа дейін
- Плитаға қойылатын ыдыстың диаметрі: 300 мм
- Газдың максималды шығыны:
- Табиғи: 4,8 м3/сағ
- Пропан-бутан: 2,8 кг/сағ
- Газбен қосылу: G 1/2"
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 50006 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 136 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 161 келі |
| Биіктігі | 320 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Оттықтар саны | 6 |
| Қуат | 44 кВТ |
| Жұмыс беті | секциялық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 1180 мм |
- Бағасы: 1 439 734 ₸


