
Газ плитасы Grill Master Ф4ПДГ/900
- Бар
- Коды:83213
1 247 059 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Гриль-мастер Ф4ПДГ/900 газ плитасы қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында дербес немесе технологиялық желілердің құрамында әртүрлі тағамдарды дайындауға арналған. Жұмыс үстелінің тот баспайтын болаттан жасалған оттықтардың бірегей торы пісіру процесін жылдамырақ, ыңғайлырақ және қауіпсіз етеді. Корпус толығымен тот баспайтын болаттан жасалған, энергияны үнемдейтін жабыны бар шыны гриль есіктері.
Жеткізу көлеміне мыналар кіреді: пісіру парағы,тот баспайтын болаттан жасалған оттық торы.
Ерекшеліктері:
- Қыздырғыштардың класы Heavy Duty -40 kW
- Дыбыстық дабылы бар таймер 120 минут
- 2 газ пешінің термостаттары
- Тұтандырғыш тұтану
- Тұмшапештің форматы: GN 2/1
- тұмшапештің жарығы
- Барлық жанарғыларды газбен бақылау
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 50030 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 200 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 225 келі |
| Биіктігі | 900 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Оттықтар саны | 4 |
| Қуат | 28.5 кВТ |
| Жабдықтау | газды пеш шкафы |
| Жұмыс беті | секциялық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Духовканың температуралық режимі | 50-ден 320 °С-қа дейін |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 900 мм |
- Бағасы: 1 247 059 ₸


