
Газ плитасы OZTI OYOG 6060 P
- Бар
- Коды:58386
602 698 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
OZTI OYOG 6060 P газ плитасы қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында, сондай-ақ қызметі гастрономиялық тауарларды шығарумен байланысты өндірістік цехтарда пеш үстіндегі ыдыстарда тағамдардың кең ассортиментін дайындауға арналған. Корпус тот баспайтын болаттан, жұмыс беті мен тор шойыннан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қос жалынды оттық
- Табиғи газбен де, сұйытылған газбен де жұмыс істей алады
- Үнемі жанып тұратын фитиль
- Термопарасы бар сақтандырғыш газ клапаны
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 7865.60605.21 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 46.5 кг |
| Биіктігі | 500 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Оттықтар саны | 1 |
| Қуат | 14 кВТ |
| Жұмыс беті | секциялық |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 602 698 ₸


