
Газ плитасы OZTI OSOG 4070 LP
- Бар
- Коды:292255
511 428 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
OZTI OSOG 4070 LP газ плитасы қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында, сондай-ақ қызметі гастрономиялық тауарларды шығарумен байланысты өндірістік цехтарда пеш үстіндегі ыдыстарда тағамдардың кең ассортиментін дайындауға арналған.
Ерекшеліктері:
- Максималды қуат, жану және тиімділік үшін хромдалған оттықтар
- Автоматты тұтандыруға арналған тұрақты жанып тұратын фитиль
- Әрбір жанарғыға арналған сақтандырғыш газ клапаны
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 7865.N1.40703.33LP |
| Салмағы (қаптамасыз) | 27 келі |
| Биіктігі | 280 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Оттықтар саны | 2 |
| Сызық 700ЖҰМЫС беті | секциялық |
| Қуат | 13.5 кВТ |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 511 428 ₸


