
Газ плитасы OZTIGg 8070
- Бар
- Коды:58397
1 001 155 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
OZTIGg 8070 газ плитасы қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында, сондай-ақ қызметі гастрономиялық тауарларды шығарумен байланысты өндірістік цехтарда пеш үстіндегі ыдыстарда тағамдардың кең ассортиментін дайындауға арналған. Оттық пен тор шойыннан жасалған.
Ерекшеліктері:
- 2 WOK-оттықтар
- Табиғи газбен де, сұйытылған газбен де жұмыс істей алады
- Үнемі жанып тұратын фитиль
- Сақтандырғыш газ клапаны
- Алынатын плита жиегі мен оттықтың астындағы таба пайдаланғаннан кейін оңай және оңай тазалауды қамтамасыз етеді
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 7865.N1.80703.WK |
| Салмағы (қаптамасыз) | 50.7 кг |
| Биіктігі | 280 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Оттықтар саны | 2 |
| Қуат | 28 кВТ |
| Жұмыс беті | секциялық |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 1 001 155 ₸


