
Газ плитасы OZTI OSOG 8070 LP
- Бар
- Коды:115293
971 679 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
OZTI OSOG 8070 LP газ плитасы қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында, сондай-ақ қызметі гастрономиялық тауарларды шығарумен байланысты өндірістік цехтарда пеш үстіндегі ыдыстарда тағамдардың кең ассортиментін дайындауға арналған.
Ерекшеліктері:
- Табиғи газбен де, сұйытылған газбен де жұмыс істей алады
- Пьезоэлектрлік жағу
- Үнемі жанып тұратын фитиль
- Әрбір жанарғыға арналған сақтандырғыш газ клапаны
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 7865.N1.80703.35LP |
| Салмағы (қаптамасыз) | 56.1 кг |
| Биіктігі | 280 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Оттықтар саны | 4 |
| Қуат | 27 кВТ |
| Жұмыс беті | секциялық |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 971 679 ₸


