
Газ плитасы OZTI OSOG 4090
- Бар
- Коды:81574
635 900 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
OZTI OSOG 4090 газ плитасы қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында, сондай-ақ қызметі гастрономиялық тауарларды шығарумен байланысты өндірістік цехтарда пеш үстіндегі ыдыстарда тағамдардың кең ассортиментін дайындауға арналған. Оттықтар жезден, торлар жартылай жылтыр, қышқылға төзімді шойыннан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Табиғи газбен де, сұйытылған газбен де жұмыс істей алады
- Пьезоэлектрлік жағу
- Үнемі жанып тұратын фитиль
- Әрбір жанарғыға арналған сақтандырғыш газ клапаны
- Бұрыштары дөңгеленген тұтас керілген пісіру беті пайдаланғаннан кейін тазалаудың жеңілдігі мен қарапайымдылығын қамтамасыз етеді
- Торларды ыдыс жуғыш машинада жууға болады
Қосымша сипаттамалар:
- Пісіру панелінің қалыңдығы: 2 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 7865.N1.40903.20 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 32.9 кг |
| Биіктігі | 280 мм |
| Тереңдігі | 900 мм |
| Оттықтар саны | 2 |
| Қуат | 16 кВТ |
| Жұмыс беті | секциялық |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 635 900 ₸


