
Газ плитасы OZTIGg 4070
- Бар
- Коды:71305
582 670 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
OZTIGg 4070 газ плитасы қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында, сондай-ақ қызметі гастрономиялық тауарларды шығарумен байланысты өндірістік цехтарда пеш үстіндегі ыдыстарда тағамдардың кең ассортиментін дайындауға арналған. Оттық пен тор шойыннан жасалған.
Ерекшеліктері:
- ВОК-оттық
- Табиғи газбен де, сұйытылған газбен де жұмыс істей алады
- Үнемі жанып тұратын фитиль
- Сақтандырғыш газ клапаны
- Алынатын плита жиегі мен оттықтың астындағы таба пайдаланғаннан кейін оңай және оңай тазалауды қамтамасыз етеді
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 7865.N1.40703.WK |
| Салмағы (қаптамасыз) | 26.3 кг |
| Биіктігі | 280 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Оттықтар саны | 1 |
| Қуат | 14 кВТ |
| Жұмыс беті | секциялық |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 582 670 ₸


